زنی که ۸سال در فرودگاه زندگی می کند

یک زن سنگاپوری ۸ سال گذشته را در یکی از فرودگاه‌های این کشور زندگی کرده است. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، یک زن سنگاپوری به خاطر بالا بودن هزینه‌ زندگی از هشت سال پیش مجبور شده در فرودگاه شهر «شانگی» سنگاپور زندگی کند.بر اساس گزارش cctv، این زن سنگاپوری به علت وضعیت دشوار […]

یک زن سنگاپوری ۸ سال گذشته را در یکی از فرودگاه‌های این کشور زندگی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، یک زن سنگاپوری به خاطر بالا بودن هزینه‌ زندگی از هشت سال پیش مجبور شده در فرودگاه شهر «شانگی» سنگاپور زندگی کند.
بر اساس گزارش cctv، این زن سنگاپوری به علت وضعیت دشوار مالی خود در جریان بحران مالی جهانی سال ۲۰۰۸ میلادی مجبور شد تنها آپارتمان خود را اجاره دهد تا بتواند با پول آن امرار معاش کند.
این زن ۵۰ ساله برای اقامت چند روزه در سال ۲۰۰۸ میلادی در فرودگاه برنامه‌ریزی کرده بود اما باور نمی‌کرد که این وضعیت برایش پیش بیاید و فرودگاه به محل اقامت دائم وی تبدیل شود.

وی خود را با زندگی در فرودگاه سازگاری داده است؛ به شکلی که غذا و لوازم مورد نیاز خود را از رستورانها و در فروشگاه‌های داخل فرودگاه تهیه می‌کند و از سرویس بهداشتی و سیستم اینترنت بی‌سیم آنجا استفاده می‌کند.
این زن ماهیانه ۱۰۰۰ دلار از اجاره آپارتمان سه خوابه خود می‌گیرد که برای تأمین همه مایحتاج زندگی او کافی است اما درحال برنامه‌ریزی برای فروش آپارتمان خود و خرید آپارتمان کوچکتری به منظور نقل مکان به آنجا و آغاز زندگی جدیدی است.
این زن تنها ساکن فرودگاه شانگی نیست و دستکم ۱۰ نفر دیگر هم در این فرودگاه زندگی می‌کنند.

منبع:پارس نیوز