۸۶ مرکز نیکوکاری عمومی و تخصصی در استان قم فعال هستند

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از فعالیت ۸۶ مرکز نیکوکاری عمومی محله محور و تخصصی کارآفرینی، دانشگاهی، فرهنگی و زکات در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،به نقل از کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه رسیدگی […]

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از فعالیت ۸۶ مرکز نیکوکاری عمومی محله محور و تخصصی کارآفرینی، دانشگاهی، فرهنگی و زکات در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،به نقل از کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه رسیدگی سریعتر به مشکلات نیازمندان از اهداف مهم این نهاد است گفت: با تأسیس این مراکز کار خیر به خود مردم واگذار شده است که هم بیشتر در دسترس مردم هستند و هم خدمت به محرومان با سرعت بیشتری انجام می شود.
وی از فعالیت ۸۶ مرکز نیکوکاری در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: با ظرفیت‌هایی که در محله ها وجود دارد می توان خدمات متنوع تری به فقرا و نیازمندان ارائه کرد.
میره ای مراکز نیکوکاری استان قم را در دو سطح عمومی به صورت محله محور و تخصصی با در نظر گرفتن مبنای علمی و کارآفرینی بیان و تصریح کرد: ۷۰ مرکز نیکوکاری استان، محله محور و ۱۶ مرکز نیکوکاری هم به صورت تخصصی با عناوین مراکز نیکوکاری کارآفرینی، دانشگاهی، فرهنگی و زکات در استان فعال هستند.