۲۲بهمن روز آزادی ملت ایران از یوغ اسارت استکبار شرق و غرب است

آیت‌الله محمدرضا آشتیانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم در همایش انقلاب اسلامی و حمایت از محرومین در دانشگاه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها استان قم ضمن تبریک ایام دهه فجر این روزها را فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،دبیر ستاد امر […]

آیت‌الله محمدرضا آشتیانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم در همایش انقلاب اسلامی و حمایت از محرومین در دانشگاه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها استان قم ضمن تبریک ایام دهه فجر این روزها را فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت : بر همه ما لازم است در این ایام دستاوردهای انقلاب را که نتیجه زحمات طافت‌فرسای مردم شریف و انقلابی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) می‌باشد را برای مردم به ویژه نسل جوان بازگو نماییم.
وی خاطر نشان کرد با یک مقایسه اجمالی می‌توانیم دریابیم که در تمام زمینه‌ها مثل علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، سیاسی و… ایران اسلامی به پیشرفت‌های قابل توجهی دست پیدا کرده است.
آیت‌الله آشتیانی در ادامه گفتند: مثلاً از نظر نظامی ما به جایی رسیده‌ایم که اگر دشمنان ما کوچکترین احساسی نسبت به ضعف بنیه نظامی ما می‌کردند حتماً کشور را مورد حمله و هجمه خود قرار می‌دادند.
ایشان سپس با اشاره به تشکیل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در اول انقلاب با ابتکار به موقع حضرت امام(ره) این نهاد مقدس را در زمینه کمک به محرومان جامعه بسیار موفق دانسته و اظهار امیدواری کردند با افتتاح مرکز نیکوکاری در دانشگاه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها این مرکز منشاء خیرات و برکات زیادی برای دانشجویان عزیز گردد.
لازم به ذکر است در انتهای این نشست مرکز نیکوکاری دانشگاه حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها استان قم افتتاح گردید.