شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۱۰۳ واحد صنفي فاقد پروانه در استان قم پلمپ شد

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم از اجراي طرح برخورد با صنوف فاقد پروانه کسب در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ” پيام کاوياني” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهارداشت: طرح نظارت بر اصناف به منظور برخورد با صنوف فاقد پروانه کسب از اتحاديه هاي مربوطه و با هدف ساماندهي صنوف فاقد پروانه کسب با محوريت پليس امنيت عمومي در سطح استان اجرا شد.

وي افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي با همراهي نماينده اتاق اصناف از واحد صنفي سطح استان بازديد و در اين راستا تعداد ۱۹۵ واحد صنفي متخلف به علت نداشتن مجوز و پروانه كسب و عدم رعايت قوانين و مقررات صنفي اخطار و تعداد ۱۰۳ واحد صنفي در اين خصوص پلمپ شدند .

سرهنگ کاوياني در پايان با تاكيد بر استمرار اين گونه طرح ها و برخورد با واحدهاي صنفي متخلف از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرمجاز توسط افراد متخلف موارد را سريعاً از طريق پل ارتباطي ۱۱۰ اطلاع رساني تا نسبت به برخورد قانوني با متخلفان اقدام شود.

//////////////////////////

کشف ۱۰ کیلوگرم حشیش در قم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف ۱۰ کیلوگرم حشیش در قم خبر داد.

سرهنگ “هادی میرزایی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان مشخص شد، یکی از قاچاقچی مواد افیونی به همراه همسرش در پوشش مسافر اتوبوس در حال انتقال مقادیری موادمخدر از شرق کشور و با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران است که بلافاصله با اعلام موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم تصریح کرد: ضمن هماهنگی های قضائی، مأموران به محل مورد نظر در محور مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، سرانجام اتوبوس را شناسایی کردند.

سرهنگ میرزایی گفت: با متوقف کردن خودرو، افراد مذکور شناسایی و دستگیر شدند که در این رابطه نیز ۱۰ کیلو و ۸۰۰ کیلوگرم حشیش در قالب ۸ بسته کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم افزود: در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی