شما اینجا هستید
اخبار استان قم » ۲۲هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد قم سبد معیشت دریافت می کنند

ماه رمضان امسال ۲۲ هزار خانوار تحت حمایت ،متناسب با تعداد نفرات از کمک معیشت ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومانی بهره مند می شوند.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط اقتصادی مردم به ویژه مددجویان کمیته امداد گفت: امسال هم کمیته امداد استان قم در ارائه سبد معیشتی به مددجویان در بین استانها پیشگام بوده و هم اکنون در حال تحویل بسته های غذایی به نیازمندان است.
وی با بیان اینکه امسال ۲۲ هزار خانوار تحت حمایت در قم از سبد معیشتی ماه مبارک رمضان بهره مند می شوند افزود: این سبد متناسب با تعداد نفرات خانواده از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۵۰ هزار تومان درنظر گرفته شده که مددجویان شهری می توانند با مراجعه به فروشگاه های جانبازان کالاهای مورد نیاز خود را تأمین کنند اما برای خانواده های روستائی تحت حمایت با رعایت و حفظ کرامت آنها، بسته های معیشتی درب منازلشان تحویل خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان قم اعتبار هزینه شده برای این اقدام خداپسندانه را ۳٫۵ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این مبلغ توسط خیران و کمک های مردمی تأمین خواهد شد.
وی با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط اقتصادی مردم به ویژه مددجویان کمیته امداد گفت: مردم و خیران برای کمک به تأمین افطاری نیازمندان می توانند کمک های خود را به شماره کارت
۶۰۳۷-۹۹۷۹-۰۰۰۰-۱۱۲۵ به نام اطعام مددجویان کمیته امداد استان قم واریزکنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی