۱۹۵ قلاده سگ در دی‌ماه از شهر قم جمع‌آوری شد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به جمع‌آوری ۱۹۵ قلاده سگ در قم در دی‌ماه گفت: شهروندان در صورت مشاهده می‌توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به اعزام پیمانکار به محل اقدام شود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سید عبدالله میر ابراهیمی اظهار کرد: با عنایت به […]

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به جمع‌آوری ۱۹۵ قلاده سگ در قم در دی‌ماه گفت: شهروندان در صورت مشاهده می‌توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به اعزام پیمانکار به محل اقدام شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سید عبدالله میر ابراهیمی اظهار کرد: با عنایت به سرمای هوا و تردد حیوانات از حاشیه و حریم به داخل شهر شهروندان  در صورت مشاهده می‌توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به اعزام پیمانکار به محل اقدام شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم ادامه داد: لازم به ذکر است در حال حاضر دو اکیپ در سطح شهر نسبت به جمع‌آوری سگ‌های ولگرد فعالیت می‌کنند که یک اکیپ به‌صورت ویژه در محدوده پردیسان و شهرک قدس مستقر است.

میرابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: در دی‌ماه، ۱۹۵ قلاده سگ از سطح شهر جمع‌آوری‌ شده است که این سگ‌ها پس از جمع‌آوری به واحد نگهداری سایت البرز تحویل داده‌ شده‌اند.