شما اینجا هستید
اخبار استان قم » کمیته امداد قم با ارائه مدل‌های جدید خدمت، در کشور الگو شده است

امام‌جمعه قم عملکرد کمیته امداد استان را دلگرم‌کننده خواند و خواستار توجه بیشتر این نهاد به رشد فرهنگی و انقلابی فرزندان تحت حمایت شد.
به گزارش پایگاه  خبری رهپویان قم به نقل از کمیته امداد، آیت‌الله حسینی بوشهری، امام‌جمعه قم با قدردانی از خدمات کارکنان کمیته امداد استان قم گفت: گزارش عملکرد شما بااین‌همه تنوع و فراوانی خدمات
بسیار دلگرم‌کننده و نویدبخش است.
وی با اشاره به اینکه مجموعه کمیته امداد باایمان و پرتلاش خدمت می‌کند گفت: کار جهادی شما در جهت رضای خدا و برای خلق خداوند ستودنی است.
امام‌جمعه استان قم بابیان این مطلب که طرح‌ها و خدمات امروز این نهاد بازمان تأسیس آن قابل‌مقایسه نیست گفت: بحمدالله انسان‌های دلسوز و خوش‌فکری در نهاد مقدس کمیته امداد خدمت می‌کنند که دغدغه خدمت به مستضعفان جامعه رادارند.
وی ادامه داد: امام راحل با پایه‌گذاری این کار حسنه در همه خدمات شما در داخل و خارج کشور شریک خواهد بود.
عضو جامه مدرسین حوزه علمیه قم با اظهار نگرانی از مشکلات اقتصادی جامعه آن‌ها را تکان‌های شدید اقتصادی بر مردم به‌ویژه اقشار ضعیف جامعه عنوان کرد و گفت: جای تأسف است که هر چه شما برای خودکفایی افراد تحت حمایت تلاش می‌کنید، شرایط ناگوار اقتصادی موجب شده است تا سه برابر افرادی که از چتر حمایتی کمیته امداد خارج می‌شوند دوباره خواستار حمایت و کمک از شما باشند.
آیت‌الله حسینی بوشهری از طرح جدید کمیته امداد برای ثبت اینترنتی درخواست‌های مددجویی و جلوگیری از مراجعات افراد تحت حمایت استقبال کرد و گفت: این طرح گام بزرگی برای حفظ کرامت و عزتمندی افراد تحت حمایت برمی‌دارد.
وی تصریح کرد: خوشحالم که کمیته امداد قم در ارائه طرح‌های جدید در کشور به یک الگو تبدیل‌شده است.
وی رسیدگی به معیشت محرومان را ضروری برشمرد و تأکید کرد: مبادا از اشتغال افراد تحت حمایت غافل شوید بلکه برای ایجاد شغل آن‌ها و فرزندانشان بیشتر از گذشته تلاش کنید.
امام‌جمعه قم بابیان اینکه فرزندان تحت حمایت کمیته امداد باید با دیدگاه امام راحل (ره) رشد کنند، گفت: برای تحقق این امر باید همان اندازه که به معیشت خانوارها اهمیت می‌دهید باید به رشد فرهنگی آن‌ها و فرزندانشان هم در همه ابعاد اهمیت بدهید.
وی با اشاره به اینکه افراد تحت حمایت به‌ویژه فرزندان آن‌ها باید بدانند و احساس کنند که شما دلسوزشان هستید گفت: اگر آن‌ها در آینده مذهبی و انقلابی شوند، شما هم در خدمات آن‌ها شریک هستید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی