کشف ۹۴ کیلو حشیش در بار گوجه فرنگی

فرمانده انتظامی استان از کشف 94 کیلوگرم حشیش طی بازرسی از یک دستگاه تریلی حامل بار گوجه فرنگی در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،سردار “سید محمود میرفیضی” اظهار داشت: درپیگیری های اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد قاچاقچيان قصد دارند یک محموله موادمخدر را در پوشش بارگوجه فرنگی و پیاز به وسیله یک دستگاه خودرو تریلی از استان کرمان به مرکز کشور منتقل کنند، بنابراین موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه مأموران پس از هماهنگی قضائی به محورهای ورودی استان اعزام و سرانجام خودروی موصوف را با بار قانونی گوجه فرنگی و پیاز شناسایی، توقیف و به همراه راننده و سرنشین خودرو جهت بازرسی به مقر پلیس منتقل کردند.
فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی بازرسی از خودرو تریلی، ۹۴ کیلو و ۷۵۰ گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.
سردار میرفیضی افزود: متهمان نیز در نهایت به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

کشف ۳۶۰ کيلو بادام هندي قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف ۳۶۰ کیلوگرم بادام هندی، ۱۰ طاقه پارچه و لوازم و قطعات کامپیوتر قاچاق در پی توقیف ۲ دستگاه خودرو قاچاق بر در قم خبر داد
سرهنگ “امیر مختاری” اظهارداشت: مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین کنترل تردد خودروهای عبوری، در محور “قم-تهران”، ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و سمند قاچاق بر را شناسایی و توقیف کردند.
وی گفت: در بازرسی از خودروهای مذکور، ۳۶۰ کيلو گرم بادام هندي، ۱۰ طاقه پارچه، ۹۰۰ عدد برد کامپيوتر و ۱۰۰ عدد لامپ ال اي دي فاقد مجوز و قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان قم تصریح کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
سرهنگ مختاری از شهروندان خواست، در صورت مشاهده تردد خودروهاي قاچاق بر، موضوع را به مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند