کشف محموله ۳ ميليارد ریالی لوازم آرايشي و اسباب بازي قاچاق در قم

رئيس پليس آگاهي استان از کشف محموله ۳ ميليارد ريالي لوازم آرايشي و اسباب بازي قاچاق در قم خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”احمد کرمي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي کسب خبري مبني بر اين که فردي قصد دارد توسط يک دستگاه کاميون محموله […]

رئيس پليس آگاهي استان از کشف محموله ۳ ميليارد ريالي لوازم آرايشي و اسباب بازي قاچاق در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ”احمد کرمي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي کسب خبري مبني بر اين که فردي قصد دارد توسط يک دستگاه کاميون محموله قاچاق را از يک استان غربي با عبور از حوزه استحفاظي قم به تهران منتقل کند، موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان قم قرار گرفت.

وي گفت: در ادامه طي هماهنگي هاي قضائي ۲ اکيپ از اين پليس به محورهاي مواصلاتي اعزام و خودرو مذکور شناسايي شد.

رئيس پليس آگاهي استان قم افزود: راننده کاميون پروانه حمل کالا ارائه و اذعان کرد محموله شامل اسباب بازي بوده و از گمرک به مقصد تهران بارگيري شده است.

وي افزود: پس از بررسي مشخص شد کالاها طبق مدارک ارائه شده شامل قمقمه پلاستيکي، رول چسب و اسباب بازي بوده اما کالاهای بارگیری شده شامل ۱۵۲۰ دستگاه بي سيم اسباب بازي، ۴۶ کارتن چراغ مطالعه، ۴ کارتن کيف بچگانه، عروسک و لوازم آرايشي بوده است.

سرهنگ کرمي در ادامه ارزش محموله مکشوفه را حدود ۳ ميليارد ريال بيان کرد و گفت: در اين زمینه يک نفر دستگير و پرونده تشکیل شده تحويل تعزيرات حکومتي استان شد.