کشف انبار احتکار اقلام غذایی و بهداشتی در قم

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار احتکار شامل اقلام غذایی و بهداشتی در این استان خبر داد به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سردار “بهادر اسماعیلی” اظهارداشت: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار اقلام بهداشتی، تجهیزات پزشکی، دارویی و کالاهای اساسی وضروری یک انبار شناسایی و موضوع در دستور کار کارآگاهان […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار احتکار شامل اقلام غذایی و بهداشتی در این استان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سردار “بهادر اسماعیلی” اظهارداشت: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار اقلام بهداشتی، تجهیزات پزشکی، دارویی و کالاهای اساسی وضروری یک انبار شناسایی و موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قم قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی استان با مشارکت سازمان صمت و غذا دارو از محل موصوف بازرسی کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی بازرسی صورت گرفته و برابر نظریه کارشناسان صمت و غذا و دارو قاچاق و احتکار اقلام مکشوفه بهداشتی و غذایی به علت خرید و فروش خارج از شبکه محرز و ۱۰۸ هزار عدد ماسک ۳ لایه، ۳ هزار و ۷۶۱ کیلوگرم روغن نباتی، یک هزار و ۸۱۰ کیلوگرم برنج و ۳۷۳ کیلوگرم شکر سفید کشف و یک نفر در این رابطه به مرجع قضائی استان معرفی شد.
سردار اسماعیلی اضافه کرد: کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

کشف ۲۲ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت درقم
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۴ دستگاه خودرو و ۱۸دستگاه موتورسیکلت مسروقه در این استان خبرداد
سردار”بهادر اسماعیلی” با اعلام این خبر اظهارداشت: طی ۴۸ ساعت گذشته با تلاش بی وقفه مأموران انتظامی استان قم، ۱۸ دستگاه انواع موتورسیکلت و ۴ دستگاه خودرو مسروقه کشف شد.
وی افزود: با پی گیری های مستمر و انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز اخذ استعلامات از سامانه های پلیس،۲ دستگاه خودرو پراید، یک دستگاه وانت بار ، یک دستگاه پژو ۴۰۵ و ۱۸ دستگاه موتورسيکلت شناسایی، کشف و به مالباختگان تحویل شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم بر اهتمام پلیس در کشف وسایل مسروقه و دستگیری سارقان و همچنین استمرار طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي در راستای جلب رضايت مردم و تحقق امنیت پایدار تاکید کرد.
سردار اسماعیلی اضافه کرد: تیم های تخصصی پلیس آگاهی استان و فرمانده انتظامی شهرستان قم به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان بوده و مردم می توانند با شماره تلفن ۱۱۰ هرگونه اطلاعات و اخبار خود را در راستای برخورد با مجرمان و ارتقاء امنیت اعلام تا اقدامات لازم صورت گیرد.