چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی برای مشمولان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ولی ترابی در تشریح این خبر اظهار داشت:  مشمولاني که در شوراي بدوي پزشکي به عنوان سرباز ويا معاف از خدمات […]

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از چگونگی اعتراض به رای شورای پزشکی وظیفه عمومی برای مشمولان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ولی ترابی در تشریح این خبر اظهار داشت:  مشمولاني که در شوراي بدوي پزشکي به عنوان سرباز ويا معاف از خدمات رزمي شناخته مي شوند و به راي صادره اعتراض دارند تنها بعد از گذشت ۱۰ روز از تاريخ ثبت راي شورا فقط ۷ روز فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي(پليس+۱۰) نسبت به ثبت درخواست اعتراض خود اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان افزود:  بديهي ثبت اعتراض بعد از اين مدت مقدور نخواهد بود، به طور مثال مشمولي که در جلسه شوراي پزشکي مورخ ۵/۷/۹۸ شرکت کرده و معاف دائم نشده است، ۱۰ روز بعد از تاريخ فوق يعني از تاريخ ۱۵/۷/۹۸ تا ۲۲/۷/۹۸ مي تواند به دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي(پليس+۱۰) مراجعه و اعتراض خود را ثبت کند در غير اين صورت درخواست اعتراض قابل رسيدگي نمي باشد.

///////////////

فراخوان اعزام مشمولان در آذرماه ۱۳۹۸

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام مشمولان در آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” ولی ترابی” در تشریح این خبر اظهار داشت: تمامی مشمولان داراي مدرک فوق ديپلم، ديپلم و زيرديپلم که برگ آماده به خدمت به تاريخ ۱۹ آذر ماه ۹۸ دريافت کرده اند، مي‌بايست راس ساعت ۷ صبح روز سه شنبه مورخه ۱۹/۹/۹۸ در محل معاونت وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان قم به آدرس”حد فاصل عوارضي قم کاشان- وعوارضي قم تهران بعد از اداره راه و شهرسازي معاونت وظيفه عمومي “مراجعه تا به خدمت مقدس سربازي اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستي برگه آماده به خدمت واينکه برگه معرفي نامه مشمولان به مراکزآموزشي از طريق دفاترخدمات الکترونيک انتظامي( پليس+۱۰) صادر مي شود، آن دسته از مشمولاني که تا کنون به هردليل موفق به دريافت برگه معرفي نامه مشمولان به مراکزآموزش نيروهاي مسلح نشده اند براي دريافت معرفي نامه مي توانند به يکي از دفاتر مذکور مراجعه کنند.

سرهنگ ترابی ادامه داد: ضمنًا عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده، غيبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظيفه عمومي، محروميت هاي اجتماعي را براي آنان در برخواهد داشت.

وی اضافه کرد: تمامي مشمولان مي بايست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبيل برگه آماده به خدمت، برگه واکسيناسيون، وبرگه معرفي نامه مشمولان به مراکزآموزش نيروهاي مسلح وساير مدارک مورد نياز از روگرفت شناسنامه وکارت ملي را درهنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی استان بیان داشت: متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گويا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و يا کانال سازمان در پيام رسان سروش به نشاني sarbazvazifeh@ از آخرين اخبار مطلع شوند.