شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پيام استاندار قم به مناسبت ۱۷مرداد و روز خبرنگار

 استاندار قم به مناسبت روز خبرنگار پیامی برای رسانه های استان فرستادن.
پایگاه خبری رهپویان قم :
« بسمه تعالي»
فرارسيدن روز مهم خبرنگار را به همه تلاش گران عرصه اطلاع رساني و خبر تبريك عرض مي نمايم. بدون شك نقش كليدي و تأثيرگذار رسانه در دنياي امروز بر كسي پوشيده نيست و  بر خورداري از قدرت بالاي اثرگذاري در اجتماع و شكل دهي به افكار عمومي، امروزه رسانه ها را به يكي از اركان اصلي توسعه يافتگي جوامع تبديل كرده است.
در اين بين عنصر حياتي و مهم رسانه را، خبرنگاران تشكيل مي دهند. كساني كه با انتخاب حرفه سخت اما داراي جايگاه و شأنيت ارزشمند خبرنگاري و به عنوان وجدان بيدار، چشم بينا و زبان حقيقت جوي جامعه، وارد عرصه مقدس قلم و روشنگري شده و با توليد و انعكاس به موقع اخبار، پيام رساني صادقانه و نقد منصفانه، موجبات تعالي فكري و فرهنگي جامعه را فراهم مي كنند. در شرايط حساس فعلي كشور، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در  اميدآفريني، ايجاد فضاي شور و نشاط، تقويت انسجام و همگرايي ملي  و سوق دادن افكار عمومي به سمت مسائل و ارزش‌های قالب، به ويژه موضوع “حمايت از كالاي ايراني” يك نقش تأثیرگذار و  تعيين كننده
بوده و قلم هاي صادق، دلسوز  و مسؤليت پذير بايد در خدمت پيشرفت كشور و حل مشكلات مردم قرار گيرد.
ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر خبر و رسانه به ويژه خبرنگار شهيد محمود صارمي، مجدداً فرارسيدن هفدهم مرداد ”روز خبرنگار” را به عموم فعالان اين عرصه در كشور، خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبري پرتلاش استان قم، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و توفيقات روز افزون آنان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.
سيد مهدي صادقي استاندار قم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی