شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پرداخت۱۷۴میلیاردریال مطالبات مراکز وموسسات درمانی طرف قرارداد

مبلغ ۱۷۴ میلیارد ریال  مطالبات سال گذشته مراکز و موسسات درمانی طرف قرار داد پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی بیمه سلامت،دکتر محمد رضا فخاریان قمی با اعلام این خبر اظهار داشت:با عنایت به پیگیریهای مدیر عامل محترم سازمان جناب آقای مهندس موهبتی و اختصاص بودجه مربوطه به این اداره به مبلغ  ۱۷۴میلیارد ریال به این استان ،بخشی از مطالبات سال ۹۷ مراکز و موسسات درمانی طرف  قرار داد پرداخت شد .

مدیر کل بیمه سلامت استان افزود: تاکنون   ۷۸ میلیارد ریال از مطالبات بیمارستانی‌های دولتی و   ۳۸ میلیارد ریال  از مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد  و مبلغ ۳۹ میلیارد ریال به بخش خصوصی و مبلغ ۴ میلیارد ریال نیز درپرداخت  خسارت متفرقه بیمه شده گان هزینه شده است.

دکتر فخاریان قمی با بیان اینکه طبق قانون از زمان تحویل اسناد، اداره کل بیمه سلامت دو ماه فرصت دارد تا نسبت به پرداخت هزینه اسناد اقدام کند،‌ خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال جاری بتوانیم پرداخت به مراکز تشخیصی و درمانی استان را به نقطه مطلوب برسانیم.

وی اضافه کرد: بیمه سلامت در حوزه دارویی نیز کوشیده است با کاهش معوقات بخش قابل توجهی از طلب داروخانه‌ها و مراکز دارویی و شرکت های دارویی را پرداخت کند.

دکتر فخاریان قمی مدیر کل بیمه سلامت استان  با لزوم تعامل مثبت اداره کل بیمه سلامت  با دانشگاه علوم پزشکی و مراکز و موسسات طرف قرارداد  تاکید کرد و اظهار داشت: حاصل این تعامل و هم اندیشی باعث شده است که خدمات حوزه سلامت بدون توقف و در بهترین شکل ممکن در استان قم  به بیماران و بیمه شده گان ارائه شود.

شایان ذکر است : در سال جاری با تخصیص انجام شده  انجام شده مطالبات آذرماه  ۹۷ مراکز و موسسات دولتی دانشگاهی و بقیه مراکز  وموسسات طرف قرار داد نیزبطور متوسط یکماه پرداخت شده است .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی