شما اینجا هستید
اخبار استان قم » پرداخت کرایه برای کودکان زیر ۵ سال رایگان است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم گفت: پرداخت کرایه برای كودكان زير ۵ سال رايگان است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، امیر یزدی با اعلام اینکه شهروندان حتی المقدور برای پرداخت کرایه اتوبوس می بایست از کارت شهروندی استفاده نمایند، گفت: پرداخت کرایه برای کودکان زیر ۵ سال رایگان است.

بیان داشت: کرایه کارت بلیط کمتر از پرداخت نقدى و با توجه به کمبود پول خرد، صرفه جویی در وقت و هزینه و جهت رفاه حال شهروندان استفاده از کارت بلیت پیشنهاد می گردد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در ادامه گفت: شهروندان می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را جهت بررسی با شماره تماس ۳۶۶۴۲۸۰۰واحد روابط عمومی سازمان یا سامانه ۱۳۷شهرداری قم اعلام نمایند.

۶۴ سازه تبلیغاتی جدید در شهر نصب می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: در راستای ساماندهی و تقویت سازه‌های تبلیغاتی شهر، ۶۴ سازه تبلیغاتی جدید در نقاط مختلف نصب خواهد شد.

مهدی کلانترزاده با اشاره به تشکیل کمیته تبلیغات اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، اظهار کرد: این جلسه در راستای جانمایی سازه‌های تبلیغاتی جدید برای ایام و مناسبت‌های ملی و مذهبی تشکیل شد که تصمیماتی نیز در این خصوص اتخاذ گردید.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه قرار است در آینده نزدیک تعدادی سازه تبلیغاتی برای گرامیداشت مناسبت ها و برنامه های شهر به ظرفیت تبلیغاتی اضافه شود، خاطرنشان کرد: در این جلسه در خصوص بهترین موقعیت و مکان‌هایی که می‌شود سازه‌ها را نصب کرد بحث و بررسی صورت گرفت.

کلانترزاده با تاکید بر اینکه ۷۰۰ نقطه شهر عکس‌برداری و مکان‌نمایی شده تا بتوانیم سازه‌های تبلیغاتی فرهنگی را نصب کنیم، گفت: از این بین بهترین مکان‌ها را انتخاب خواهیم کرد و پس از آن با طی مراحل قانونی سازه ها نصب می شود.

وی با بیان اینکه این سازه‌ها شامل سازه پرتابل، تلوزیون‌ شهری، بیلبورد و عرشه‌های پل است، افزود: در مرحله اول پیش‌بینی شده ۵۰ سازه پرتابل، سه تلویزیون شهری ، ۶ بیلبورد و ۵ عرشه پل به سازه های تبلیغات شهری اضافه گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی