پاتک پلیس قم به پاتوق سارق موتورسیکلت

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری یک سارق حرفه ای و کشف ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛سرهنگ “مراد حسین جعفریان” با اشاره به این مطلب  اظهارداشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی […]

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری یک سارق حرفه ای و کشف ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛سرهنگ “مراد حسین جعفریان” با اشاره به این مطلب  اظهارداشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه با تلاش مأموران کلانتری ۱۳ شهید سعیدی، پاتوق یک سارق حرفه ای موتورسیکلت شناسایی و مأموران با هماهنگی مقام قضائی استان برای دستگیری وی وارد عمل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: با ورود مأموران به محل مورد نظر، ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۰ دستگاه ان جین موتورسیکلت، تعداد قابل توجهی از انواع قطعات موتورسیکلت که اوراق شده بود و همچنین دستگاه شماره زن تنه و ان جین موتورسیکلت کشف شد.
سرهنگ جعفریان خاطرنشان ساخت : در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

دست رد پلیس قمی  به رشوه ۲۴ میلیون ریالی
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم از رد رشوه ۲۴ میلیون ریالی مأمور وظیفه شناس پاسگاه انتظامی سلفچگان  قم خبر داد.

سرهنگ”صمد کلاگر”  با شاره به این مطلب اظهارداشت : برابر اعلام مرکز پيام مبني بر تردد يک دستگاه خودرو نيسان دارای سابقه سرقت از استان تهران، بلافاصله شناسایی و توقیف خودرو در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی”سلفچگان” قرار گرفت.
وی افزود: سپس ماموران در ابتداي ورودي سلفچگان خودرو مذکور را مشاهده، توقیف و در بازرسي ازداخل خودرو مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه کشف کردند.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: راننده و سرنشین براي فرار از قانون مبلغ ۲۴ میلیون ريال وجه نقد به عنوان رشوه به پلیس پيشنهاد که ضمن رد رشوه، بلافاصله صورتجلسه تنظیم می شود.
سرهنگ کلاگر تصریح کرد: سرانجام متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائي تحویل و در نهایت با قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.