ورود مجمع نمایندگان استان به ماجرای شیوع آنفلوآنزا در باغ پرندگان

رییس مجمع نمایندگان استان قم به کارگروه‌های تخصصی این مجمع دستور رسیدگی به موضوع شیوع آنفلوآنزای باغ پرندگان قم را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازتابناک قم، بعد از اطلاعیه روابط عمومی دامپزشکی کشور مبنی بر تایید آزمایشگاهی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تعدادی از گونه‌های باغ پرندگان شهر […]

رییس مجمع نمایندگان استان قم به کارگروه‌های تخصصی این مجمع دستور رسیدگی به موضوع شیوع آنفلوآنزای باغ پرندگان قم را ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازتابناک قم، بعد از اطلاعیه روابط عمومی دامپزشکی کشور مبنی بر تایید آزمایشگاهی بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در تعدادی از گونه‌های باغ پرندگان شهر قم، احمد امیرابادی فراهانی رییس مجمع نمایندگان استان قم از کارگروه‌های تخصصی مرتبط بررسی فوری این موضوع را خواستار شد.

بر اساس این گزارش، کارگروه‌های محیط زیست، مدیریت شهری و گردشگری موظف شدند در اولین فرصت موضوع را بررسی و نتایج اقدامات و نظرات کارشناسی خود را به نمایندگان استان اعلام کنند.

گقتنی است، کارگروه‌های تخصصی مجمع نمایندگان استان قم وظیفه دارند پیرامون موضوعات مربوطه نظرات تخصصی و مشورتی خود را به نمایندگان استان ارایه کنند.