هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» برگزار می‌شود

هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» به همت موسسه البیان للتواصل والتاصیل و با همکاری مرکز الحضاره لتنمیه الفکر الاسلامی در لبنان برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ در هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» دکتر علی قاسم از لبنان و پژوهشگر مطالعات فوق دکتری و استاد دانشگاه ادنبر انگلستان در رابطه با موضوع درآمدی […]

هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» به همت موسسه البیان للتواصل والتاصیل و با همکاری مرکز الحضاره لتنمیه الفکر الاسلامی در لبنان برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ در هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» دکتر علی قاسم از لبنان و پژوهشگر مطالعات فوق دکتری و استاد دانشگاه ادنبر انگلستان در رابطه با موضوع درآمدی بر بدیل‌های پژوهشی در پدیده اربعین- حجت الاسلام محمد حسن زراقط از لبنان و پژوهشگر مرکز الحضاره لتنمیه الفکر الاسلامی در خصوص زیارت اربعين و الهيات رهايي بخش و دکتر مختار شیخ حسینی از ایران و استادیار علوم سیاسی، پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی در خصوص اربعین و هویت‌سازی انسان معاصر به ایراد مطالب و سخن خواهند پرداخت.
هم‌اندیشی«زیارت اربعین رویکردهای دینی وفرهنگی» پنجشنبه هفته جاری مصادف با ۳۰سپتامبر و ۸ مهرماه ساعت ۱۶ به وقت بیروت و ۱۶.۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.
علاقه مندان جهت شرکت در این هم اندیشی می توانند بصورت حضوری در سالن اجتماعات مرکز الحضاره لتنمیه الفکر الاسلامی در بیروت یا با مراجعه به به آدرس Https://meet.google.com/asi-vhpa-ydw در این نشست هم اندیشی شرکت نمایند.