سردار اشتری:

هدف ازهوشمند سازی پلیس،تسهیل خدمت رسانی وکاهش هزینه هاست

فرمانده نیروی انتظامی بر موضوع هوشمند سازی پلیس با هدف تسهیل در خدمت رسانی و کاهش هزینه ها تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سردار “حسین اشتری” در آیین افتتاحیه راه اندازی سامانه هوشمند انتظامی استان قم و همچنین رونمایی از تولیدات رسانه‌ای، اظهار داشت: گام‌های خوبی در موضوع هوشمند سازی پلیس در […]

فرمانده نیروی انتظامی بر موضوع هوشمند سازی پلیس با هدف تسهیل در خدمت رسانی و کاهش هزینه ها تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سردار “حسین اشتری” در آیین افتتاحیه راه اندازی سامانه هوشمند انتظامی استان قم و همچنین رونمایی از تولیدات رسانه‌ای، اظهار داشت: گام‌های خوبی در موضوع هوشمند سازی پلیس در قم برداشته شده است.
وی با بیان اینکه تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر تسریع خدمت رسانی به مردم است، تصریح کرد: بایستی دامنه خدمت‌رسانی را وسعت دهیم، در شرف یابی محضر ایشان فرمودند” شما مجموعه ای هستید که مزیت دیگر نسبت به سایر نیروهای مسلح دارید و آن ابعاد خدماتی به مردم است”.
سردار اشتری افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیامی برای هفته ناجا صادر کردند که باعث روحیه و دلگرمی همکاران شد.
وی با بیان اینکه توجه به سلامت مردم یکی از موضوعات بسیار مهم است، تصریح کرد: ناجا در حوزه سلامت با شعار حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت نقش خوبی ایفا کرده است.
فرمانده ناجا با تصریح اینکه سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه را باید ارتقاء دهیم، اضافه کرد: از تمام ظرفیت‌ها باید استفاده کنیم و براین اساس یکی از برنامه های تحولی در سازمان ناجا این بوده که به سمت هوشمند سازی با شعار پلیس هوشمند برویم و این موضوع را عملیاتی کنیم.
این مقام ارشد انتظامی کشور با تاکید بر اینکه هوشمند سازی با هدف تسهیل در خدمت رسانی و کاهش هزینه و شفافیت در ماموریت ها هدف گذاری شده، یادآور شد: در هفته ناجا ۱۸ سامانه هوشمند تاکنون راه اندازی شده و تلاش می کنيم تا پایان سال شاهد افتتاح تعداد بیشتری از این سامانه ها باشیم.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند؛ سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه را ارتقاء دهید، افزود: باید نسبت به این امر اهتمام ویژه ای داشت البته در کنار تامین تجهیزات و زیرساخت ها، نسبت به آموزش کارکنان توجه خاصی داشته و باید به سمت حرفه ای شدن پلیس در تمامی ابعاد گام برداشت.
گفتنی است، در این مراسم از خانواده های معظم شهیدان “یحیی صحرایی و هادی سهامی زیبافر” از شهدای گرانقدر نیروی انتظامی، تجلیل شد.