شما اینجا هستید
اخبار استان قم » نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در  قم برگزار شد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم از برگزاری مرحله استانی نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در قم خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس مجتبی وزین افضل با اعلام این خبر افزود: مرحله استانی نخستین دوره مسابقات ملي مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهري و روستايي هماهنگ با سراسر كشور طی چهار روز در تأسیسات معصومیه، شکوهیه و آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان از شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی قم در این دوره از مسابقات در چهار محور تعميرات خطوط لوله آب، نصب انشعابات آب، آزمایشات فیزیک و شیمیایی و عیب‌یابی مدارهاي فرمان در تابلو برق با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم یادآور شد: در مسابقات عیب‌یابی تابلو برق تیم تعمیرات تأسیسات برق آبفار قم، در مسابقات تعمیر لوله تیم سراب مهر ۲ و  در مسابقات نصب انشعاب آب تیم میراب سرچشمه کوثر ۱ عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

وی بازآموزی و ارتقا سطح فنی و مهارتی عوامل بهره‌بردار را از جمله اهداف این مسابقات عنوان کرد و گفت: با توجه به ارائه خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی همکاران بهره‌بردار ما باید آمادگی فنی لازم را با هرگونه حادثه احتمالی داشته باشند.

وزین افضل با بیان اینکه برگزاری مسابقات فنی و مهارتی به نوعی تمرین و به‌روزرسانی مهارت‌های تکنیسین‌ها است، ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم در کنار افزایش سطح علمی کارشناسان و تکنسین‌های بهره‌بردار، دوره‌های آموزش‌های عملی و کارگاهی را برای ارتقا مهارت‌های فنی آن‌ها به منظور بهبود خدمات‌رسانی برگزار کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی