نامگذاری مجتمع فرهنگی مددجویان بهزیستی قم بنام سردارقاسم سلیمانی

دکتر مهدی پهلوانی مدیر کل بهزیستی استان قم از نامگذاری مجتمع فرهنگی رفاهی مددجویان بهزیستی قم بنام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. به گزارش پاگاه خبری رهپویان قم،مدیر کل بهزیستی استان قم در جلسه ستاد بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی و چهلمین روز عروج ملکوتی شهید فخری زاده ضمن عرض […]

دکتر مهدی پهلوانی مدیر کل بهزیستی استان قم از نامگذاری مجتمع فرهنگی رفاهی مددجویان بهزیستی قم بنام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش پاگاه خبری رهپویان قم،مدیر کل بهزیستی استان قم در جلسه ستاد بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی و چهلمین روز عروج ملکوتی شهید فخری زاده ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه بر ضرورت برگزاری باشکوه دهه بصیرت (نهم لغایت نوزدهم دیماه ) تاکید کرد و افزود بهزیستی قم برای بزرگداشت این دهه و احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز مقاومت و اقتدار کشور برنامه های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته است تا نسبت به معرفی این شهیدان به خانواده بزرگ بهزیستی اقدام کند که شامل برگزاری نمایشگاه و چندین مسابقه فرهنگی و … خواهد بود.
مدیر کل بهزیستی قم همچنین از نامگذاری مجتمع فرهنگی رفاهی بهزیستی بنام شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و افزود این مجموعه بزرگ فرهنگی و رفاهی از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری احداث شده است و انشاالله در سال آینده وبا رفع شر ویروس کرونا مورد استفاده مددجویان بهزیستی از سراسر کشور قرار خواهد گرفت و مددجویان بهزیستی در سفر به شهر مقدس قم از فضای معنوی حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران و برنامه های فرهنگی و مذهبی بهره مند خواهند شد.
بمناسبت اولین سالگردشهادت سردار دلها برگزار شد

مسابقات تیراندازی معلولین جسمی حرکتی استان قم

همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و در آستانه دهه بصیرت یک دوره مسابقه تیراندازی ویژه معلولین جسمی و حرکتی به همت اداره کل بهزیستی و هیات ورزشهای جانبازان و معلولین برگزار شد .
در پایان این مسابقات ورزشی و در مراسم اختتامیه که با حضور مدیر کل بهزیستی استان قم و معاونین توانبخشی و پشتیبانی و مسولین هیات ورزشهای جانبازان و معلولین قم برگزار شد نفرات برتر به شرح ذیل جوایز خود را از دست مدیر کل بهزیستی قم دریافت کردند.
در رشته تیراندازی با تفنگ بادی R5
بهلول محمدی اول
زهرا کریمی دوم
اسماعیل ابوطالبی سوم
در رشته تیراندازی با تفنگ بادی R4
زهرا عسگری اول
علی اکبر حیدری دوم
در رشته تیراندازی با تپانچه
محمد مهدی حمیدی اول
محمد موسوی دوم
حمیدرضا علی حسینی سوم