معرفی وتجلیل ازمدیران برتر شهرستان زرقان

مهندس فروزان و سرکار خانم رفیعی به عنوان مدیران برتر شهرستان زرقان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم در شیراز ، صبح دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان مدیران نمونه شهرستان زرقان در سال ۹۹ معرفی و به آنان هدایایی تقدیم گردید. آقای اسدالهی فرماندار محترم شهرستان زرقان در انتخاب این دو […]

مهندس فروزان و سرکار خانم رفیعی به عنوان مدیران برتر شهرستان زرقان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم در شیراز ، صبح دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان مدیران نمونه شهرستان زرقان در سال ۹۹ معرفی و به آنان هدایایی تقدیم گردید.

آقای اسدالهی فرماندار محترم شهرستان زرقان در انتخاب این دو بزرگوار گفت : بنده در طول مدت فرمانداری های مختلف ، همیشه مدیران نمونه را با نظر امامان جمعه شهرستان و بزرگان و معتمدین و مردم شهرستان انتخاب کرده و هیچ وقت نظر شخصی را در انتخاب این بزرگواران نداشته و همیشه با نظر و کسب اجازه از ائمه جمعه مدیران برتر را معرفی می کنم.

فرماندار در ادامه گفت : انتخاب مدیران برتر به منزله ی این نیست که دیگر مدیران و مسئولین کاری انجام نداده اند بلکه تک تک مدیران و مسولین با پشتکار و اتحاد توانسته اند ، اداره امورات شهرستان را با تلاش مضاعف پیگیری کنند. همه‌ی مدیران برتر هستند و همه ی مسئولین در هر اداره ای توانسته اند کارهای محوله را به نحو احسنت انجام دهند.

در پایان آقای غلامحسین فروزان شهردارمحترم زرقان و همچنین خانم سمیه رفیعی ریاست محترم اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان به عنوان مدیران برتر شهرستان زرقان معرفی شدند.