شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مسیر پل اصلی تقاطع میدان ولیعصر(عج) پنج شنبه باز می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه عملیات روکش آسفالت پل اصلی تقاطع میدان ولیعصر(عج) که کمربندی امام علی(ع) را به بلوار شهید کبیری متصل می‌کند انجام شده و تنها کارهای جزئی خط‌کشی و نقاشی نرده‌ها و… باقی مانده، بازگشایی مسیر پل اصلی پنجشنبه صبح انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، علیرضا قاری قرآن به آخرین وضعیت تکمیل تقاطع سه سطحه میدان ولیعصر(عج) اشاره کرد و بیان اینکه این تقاطع در میدان همسطح اجرا شده که دسترسی به چهار محور اصلی دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه این چهار محور ترافیک سنگینی داشت یک مسیر به صورت پل مستقیم مسیر رینگ را تامین کرده و یک مسیر هم به سمت بلوار خلیج فارس تردد به سمت مسجد مقدس جمکران را امکان پذیر می سازد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه روگذر مسیر محور اصلی این پروژه تکمیل شده است، افزود: مسیر رمپ جهتی هم ۷۰ درصد پیشرفت داشته و طی ماه‌های آینده کل پروژه راه‌اندازی خواهد شد.

قاری قرآن با تاکید بر اینکه برای تکمیل محور جهتی باید مسیر پل باز شود تا اصلاح ترافیکی صورت گیرد و سپس پل تکمیل شود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عملیات روکش آسفالت پل اصلی که کمربندی امام علی(ع) را به بلوار شهید کبیری متصل می‌کند انجام شده و تنها کارهای جزئی خط‌کشی و نقاشی نرده‌ها و… باقی مانده، بازگشایی مسیر پل اصلی پنجشنبه صبح انجام می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی