«مستخدم ماشینی» دوباره در قم راهی صحنه می‌شود

نمایش «مستخدم ماشینی» تولید شده در باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم برای هنرجویان این باشگاه به روی صحنه می‌رود. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، نمایش «مستخدم ماشینی» نوشته هارلد پینتر به کارگردانی حمید رضا حسینی از ۱۴ تا ۱۹ دی ماه ۱۳۹۹ در پلاتو […]

نمایش «مستخدم ماشینی» تولید شده در باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم برای هنرجویان این باشگاه به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، نمایش «مستخدم ماشینی» نوشته هارلد پینتر به کارگردانی حمید رضا حسینی از ۱۴ تا ۱۹ دی ماه ۱۳۹۹ در پلاتو سوره حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود.

این اجراء بخش عملی دوره کارگاه‌ کارگردانی باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم است و تمامی عوامل این اثر را هنرجویان و هنرمندان این باشگاه بر عهده دارند.

«مستخدم ماشینی» داستان دو قاتل حرفه‌ایست که توسط سازمانی استخدام می‌شوند تا قربانیان ناشناسی را بکشند اما آخرین قربانیان مواردی غیرمنتظره هستند.

سید مهدی حسینی و محمد سعادت بازیگران این اثر، سید مصطفی مقیمی مدیر اجراء و روابط عمومی و میثم راهور دستیار کارگردان این اثر نمایشی هستند.

همچنین حانیه کیانی طراح صحنه، میلاد قره داغی طراح گریم و لباس، فاطمه عبداله‌زاده طراح پوستر و بروشور، زهرا آمره طراح موسیقی، مهدی منصوری اپراتور نور،‌ سید احمد حسینی مدیر صحنه، متین قاضی دستیار صحنه، هومن پیری مدیریت سالن اجراهای نمایش «مستخدم ماشینی» را به عهده دارند.