شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مسئولان بایدحامی خبرنگاران باشند/هیچ خبرنگاری نبایددغدغه مالی داشته باشد

امیر آبادی ،نماینده محبوب استان قم باحضور در دفتر پایگاه خبری رهپویان قم ورسانه های مستقر در مجتمع تجاری سعدی ،از نزدیک پای درد دلهای اصحاب رسانه مستقر در مجتمع قرار گرفت وقول رسیدگی به آنها داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، امیر آبادی ،نماینده محبوب استان قم صبح امروز باحضور در دفتر پایگاه خبری رهپویان قم ورسانه های مستقر در مجتمع تجاری سعدی وبازدید از تک تک دفاتر آنها ،از نزدیک پای درد دلهای اصحاب رسانه مستقر در مجتمع قرار گرفت وقول رسیدگی به آنها داد.

امیر آبادی با اشاره به نقش موثر خبرنگار در جامعه ،گفت:در شرایط فعلی نابسامان،دولت و ادارات ذیر ربط باید بیش از پیش حامی خبرنگاران باشند و به حقوق آنان رسیدگی کنند.
وی در تکمیل صحبت هایش افزود:این درست نیست که خبرنگار برای تهیه خبر نه تنها درآمد کافی کسب نکند بلکه از جیب خود مایه بگذارد.
او در ادامه ،مشکل توقیف طبقه چهارم مجتمع تجاری سعدی توسط شهرداری را که چندین سال است از آن استفاده نمی شود مورد بررسی قرار داد و پس از پیگیری و برقراری تماس با مسئولین مربوطه از آنان خواستار شد تا مشکلات برق مغازه های توقیف شده را حل کنند و به منظور کسب درآمد و اشتغال زایی مغازه ها را در اختیار مردم و افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار دهند.

همچنین باتماس با مدیر کل ارشاد اسلامی قم ،قرار برآن گذاشته شد که باحضور مدیرکل ارشاد اسلامی قم،نماینده مجلس ومدیران مسئول،سردبیران وسرپرستان نمایندگی های روزنامه های سراسری در استان  قم در دفتر این نماینده ،مشکلات آنان رودرومطرح وباهم اندیشی حل وفصل گردد.
شایان ذکر است که در پایان این دیدار از خبرنگاران حاضر در جمع تقدیر و تشکر به عمل آمد.

خبر از فائزه صادقی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی