مرگ خاموش فوتبالیست تهرانی

بازیکن جوان فوتبال تهران به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جمعه شب هفته قبل ۲ بازیکن از فوتبال پایه تهران دچار گاز گرفتگی شدند که متاسفانه در این میان امیرحسین صالحی بازیکن تیم امید صنعت سپاهان تهران جان خود را […]

بازیکن جوان فوتبال تهران به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جمعه شب هفته قبل ۲ بازیکن از فوتبال پایه تهران دچار گاز گرفتگی شدند که متاسفانه در این میان امیرحسین صالحی بازیکن تیم امید صنعت سپاهان تهران جان خود را از دست داد و حال امیرحسین مرادی بازیکن تیم امید نفت تهران هم وخیم گزارش شده است.

در همین زمینه گفت و گویی با ناصرفریادشیران مدیرآکادمی فوتبال باشگاه نفت تهران انجام دادیم که وی ضمن تاکید بر وخامت حال مرادی، بیان کرد: این ۲ بازیکن جمعه شب هفته قبل به خانه یکی از دوستان خود در شهریار رفته بودند. متاسفانه صبح روز بعد، مادر دوست صالحی و مرادی برای بیدار کردن آن ها به اتاق می رود که متاسفانه با پیکر بی جان فرزند خود و امیرحسین صالحی و همچنین وضعیت جسمانی نامناسب امیری مواجه می شود.

وی ادامه داد: روز گذشته و پس از پایان جلسه ای که با حسین شهریاری سرپرست باشگاه نفت و شعبان کمپانی سرمربی تیم امید این باشگاه داشتم، از این اتفاق تلخ مطلع شدم. مرادی جزء بازیکنان باآتیه فوتبال ایران به شمار می رود که سابقه دعوت به تیم ملی جوانان را هم در کارنامه خود داشت. قصد داشتیم این بازیکنان را مانند سینا خادم پور و رضا اسدی به تیم بزرگسالان نفت دعوت کنیم. به هر حال مرادی در ICU است و حال مساعدی هم ندارد.

انتهای پیام/