مرکز تعویض پلاک استان قم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مرکز تعویض پلاک خودرو واقع در بلوار شهید محلاتی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ “غلامرضا صدفی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا و […]

سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مرکز تعویض پلاک خودرو واقع در بلوار شهید محلاتی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ “غلامرضا صدفی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا و افزایش احتمال سرایت آن در مراکزی که تجمع مردمی زیاد است، پلیس راهور قم بنا به پیشنهاد ستاد پیشگیری از بیماری کرونا، مرکز تعویض پلاک را تعطیل کرد.

وی افزود: ارائه خدمات این مرکز پس از عادی شدن  اوضاع مجدداً از سر گرفته خواهد شد و شروع فعالیت متعاقباً اعلام خواهد شد.

سرهنگ صدفی ادامه داد: پلیس راهور ناجا در حال پیگیری است تا وکالت نامه های صادرشده در دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودرو را تا زمان بازگشت اوضاع به شرایط عادی تمدید کند.

سرپرست پلیس راهور استان بیان کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با دفاتر اسناد رسمی استان مقرر شده  وکالت نامه ها برای نقل و انتقال خودرو کمتر از ۳ ماه صادر نشود.