شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مراقب ترفندهای کرونایی مجرمان سایبری باشید

رئیس پلیس فتا استان  قم با توجه به شیوع ویروس کرونا از شهروندان خواست، مراقب ترفندهای کرونایی مجرمان سایبری باشند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “علی موالی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ترفندهای کرونایی مجرمان سایبری از همشهریان خواست نکات ذیل را مد نظر قرار دهند.

  1. به ایمیل های ناشناس و مشکوک توجه نکنید.
  2. اپلیکیشن های مورد نیاز خود را از منابع و مارکت های معتبر دریافت نمایید، برخی از اپلیکیشن های فعال در این زمینه جعلی و نا معتبر هستند.
  3. به تبلیغات جذاب و اغوا کننده توجه نکنید، سرقت اطلاعات بانکی، جمع آوری کمک های مردمی، ارسال اخبار جعلی و… از جمله مواردی هستند که می تواند زمینه سوءاستفاده از کاربران را فراهم کنند.

////////////////////////////////

فعالیت مرکز تعویض پلاک قم با رعایت پروتکل های بهداشتی

سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: مرکز تعویض پلاک قم بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله گذاری هوشمند فعالیت می کند.

سرهنگ “غلامرضا صدفی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به صف های ایجاد شده در مرکز تعویض پلاک، اظهار داشت: بر خلاف آنچه که بعضاً در شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود، این صف ها به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی بوجود آمده است چرا که افراد کمتری برای انجام کارهای مربوط به خودرو به داخل سالن هدایت می شوند و بقیه بایستی داخل خودرو منتظر بمانند تا نوبت آنها برسد.

وی به همشهریان توصیه کرد: مراجعان عزیز مدیریت زمان را داشته باشند و نیازی نیست همه افراد در ساعت اولیه صبح مراجعه کنند. چراکه بعد از ظهرها مرکز خلوت بوده و می توانند به راحتی کار تعویض پلاک خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

سرهنگ صدفی ادامه داد: ساعات کار مرکز تعویض پلاک از ساعت ۷ صبح الی ۱۷ بعدازظهر بوده و ارائه خدمات به مراجعان نیز فعلاً به صورت زوج و فرد است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی