شما اینجا هستید
اخبار استان قم » مدیرشعبه استانی سازمان اسناد وکتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران معرفی شد

مدیر شعبه استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی در دیدار رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران با استاندار قم معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازروابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار با اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نگاه ویژه دولت به مقوله فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی، اظهار کرد: حفظ و نگهداری از اسناد و کتب در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
استاندار قم با بیان وجود تعداد زیادی از اسناد و پرونده ها در سازمان ثبت اسناد قم، اضافه کرد: لازم است تا به این مدارک حقوقی، با سرعت و دقت رسیدگی شده و این اسناد در محلی مناسب بایگانی شود.
 صادقی پیگیری خاص در موضوع حفظ اسناد در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: با مطالعات و بررسی جوانب ، برای راه اندازی ساختمانی جهت شعبه استانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران اقدام شود.
نماینده عالی دولت در استان خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکار دستگاهها و نهادی های استان و سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه در استان قم باشیم.
لازم به ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین هادی قبادی بعنوان مشاور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و مدیر شعبه استانی این سازمان در قم، حکم خود را از استاندار قم دریافت نمود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. قیمت روز لوازم خانگی سامسونگ

    واقعا عالی هستین شما.ممنون که مطالب مفید میزارید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی