مددجویان دارای سهام عدالت برای احراز هویت درسامانه سجام ثبت نام کنند

اداره کل بهزیستی استان قم با صدور اطلاعیه از مددجویان دارای سهام عدالت درخواست کرد برای احراز هویت در سامانه سجام ثبت نام کنند. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، در این اطلاعیه آمده است: کلیه مددجویان دارای سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب نموده اند یا اصلا به سامانه سهام […]

اداره کل بهزیستی استان قم با صدور اطلاعیه از مددجویان دارای سهام عدالت درخواست کرد برای احراز هویت در سامانه سجام ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، در این اطلاعیه آمده است: کلیه مددجویان دارای سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب نموده اند یا اصلا به سامانه سهام عدالت مراجعه نکرده و روشی را انتخاب ننموده اند ضروری است در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت خود اقدام نمایند .
لازم به ذکر است دریافت کد و ثبت نام در سامانه سجام به نشانی sejam.ir به صورت الکترونیکی قابل انجام است و نیازی به مراجعه حضوری نیست
و برای ثبت نام در سامانه سجام کدملی، یک خط تلفن و یک شماره شبا از یکی از بانک‌هایی که فرد در آن حساب دارد لازم است تا در زمانی که قرار است سود سهام شرکت به همان شماره حساب شبا واریز شود.