قمی ها ۵۵۰ میلیون تومان فطریه به کمیته امداد پرداخت کردند

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم گفت: قمی ها ۵۵۰ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد استان پرداخت کردند. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته […]

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم گفت: قمی ها ۵۵۰ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد استان پرداخت کردند.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با بیان اینکه این استان قبل از اعلام رؤیت هلال ماه شوال تمهیدات لازم را برای جمع آوری فطریه و کفارات مردم پیش بینی کرده بود گفت: زکات فطره و کفارات هم استانی های عزیز از همان ساعات ابتدایی اعلام عید سعید فطر در پایگاههای ثابت و سیار حرم مطهر، جمکران، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلاهای برگزاری نماز عید، جمع آوری و به پنج درگاه الکترونیک معرفی شده واریز شد.
وی با اشاره به شرایط خاص و اعتقادات مردم این استان در پرداخت زکات فطریه و کفارات گفت: قمی ها در روزهای اول و دوم عید فطر ۵۵۰ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد استان پرداخت کردند.
میره ای عنوان کرد: از این میزان بالغ بر ۴۱۷ میلیون تومان زکات فطریه عام و سادات است و مابقی آن کفارات عمد و غیر عمد بوده است.
وی با بیان اینکه همچنان درگاه های الکترونیک این نهاد به منظور دریافت فطریه و کفارات مردم خیر استان قم فعال است، تاکید کرد: شماره گیری کد دستوری #٥۰۲۵٨٨٧٧* با تلفن های همراه از درگاه های الکترونیک جمع آوری فطریه در این استان است.