شما اینجا هستید
اخبار استان قم » فاز دوم مجموعه توانبخشی بنیاد شهید تا پایان امسال راه اندازی می شود

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت:  ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار جهت  تکمیل پروژه توانبخشی قم از سوی سازمان برنامه و بودجه استان مصوب شد که  با تامین این اعتبار فاز دوم تا پایان امسال تکمیل و راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان  قم، حجت الاسلام حسن هنرمند اظهار داشت: مجموعه توانبخشی قم در دو فاز در زمینی به مساحت تقریبی دو هکتار در حاشیه جنوب شرقی شهر قم در خیابان جمهوری احداث شد. 

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبار اولیه ای حدود ۱۴ میلیارد ریال در دستور کار اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم قرار گرفت و فاز اول شامل سالن چند منظوره، سالن هیدروتراپی، مجموعه استخر و سونا در سال ۹۳ به اتمام رسید.

حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد:  فازدوم از سال ۹۱ آغاز شد، اما تا سال ۹۸ به دلیل عدم تخصیص اعتبار کافی تا ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، در این مدت ۱۵۴ میلیارد ریال هزینه گردید.

وی افزود: هم اکنون با اختصاص اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به این پرژوه از محل اعتبارات استانی فاز دوم پروژه تکمیل می شود، این فاز شامل سالن آمفی تئاتر ، مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی است.

ارایه خدمات بهینه و تخصصی به جانبازان و معلولین، حذف سفرهای درمانی جانبازان معزز به تهران، کاهش هزینه های درمانی، ایجاد فضاهای ورزشی با رویکرد خاص به مسایل جانبازان از جمله اهداف راه اندازی این مرکز بوده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی