مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم:

عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) در قم آغاز شد

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از آغاز طرح عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) خبر داد و گفت: بانوان فرهیخته برای پیوستن به نهضت جهاد تبیین عبارت «لبیک یا زینب سلام الله علیها» را به شماره سامانه 50001326 ارسال کنند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، فاطمه فرخنده با تسلیت عاشورای حسینی و اهمیت جریان نهضت تبیین اظهار کرد: یکی از اقدامات امام حسین(ع) در جریان قیام و واقعه عاشورا، پاک‌کردن سم پاشی هایی بود که معاویه در طول سال‌ها به وسیله عمال و منصوبان خود انجام داده بود. اینکه مردم را از هسته مرکزی دین دور کند و قدرت تشخیص را از آنان بگیرد.
وی افزود: روش مقابله امام حسین(ع) پس از حماسه عاشورای حسینی در سال ۶۱ هجری با همت حضرت زینب(س) که پرچمدار پیام عاشورا بود، ادامه یافت.
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم بیان داشت: در این میانه و تقابل اسلام و کفر، جهاد تبیین مقدمه‌ای برای اصلاح، تحول و مطالبه‌گری است، به همین منظور حضور نیروهای مومن انقلابی را برای تحقق این امر می‌طلبد.
فرخنده از آغاز طرح لبیک به فرمان جهاد تبیین، عملیات عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) با مشارکت بانوان فرهیخته استان قم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که اجرای این طرح دستاوردهای خوبی در عرصه جهاد تبیین داشته باشد.
وی ادامه داد: این عملیات به منظور لبيك به مقام معظم رهبري (مدّظله العالی) نسبت به فرمان جهاد تبيين و با رمز لبيك يا زينب سلام الله عليها اجرا می‌شود و بانوان فرهیخته برای پیوستن به نهضت جهاد تبیین عبارت «لبیک یا زینب سلام الله علیها» را به شماره سامانه ۵۰۰۰۱۳۲۶ ارسال کنند.