شما اینجا هستید
اخبار استان قم » عضو هیئت‌رئیسه مجلس:با شناخت کامل ازکمیته امداد امام دفاع کردم 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از کمیته امداد و کارکنان خدوم این نهاد مقدس دفاع کرد و از حمایت بیشتر فقرا و نیازمندان در بودجه سال ۹۷ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از سایت خبری کمیته امداد،مدیرکل و مدیران اجرایی کمیته امداد استان قم با احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و درباره مسائل مهم مددجویان تحت حمایت این نهاد و محرومان گفت‌وگو کردند.
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات و خدمات امدادگران کمیته امداد و تلاش‌های کارکنان خدوم این نهاد گفت: با آشنایی که از گذشته نسبت به کارکنان کمیته امداد قم دارم با شناخت کامل و اعتقاد شخصی‌ام در برابر حرف‌های خلاف واقع از این نهاد دفاع کردم و همیشه در کنار محرومان و کمیته امداد خواهم بود.
وی قم را شهری خاص در کشور برشمرد و بیان کرد در مجلس هم تلاش کردم اعتبارات و مصوبات قم ویژه باشد و هیئت‌امنای کمیته امداد هم قم را در اعتبارات، مصوبات و دستورالعمل‌ها ویژه ببیند و بودجه‌های ویژه برای محرومان این شهر در نظر بگیرد.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه کسانی که استحقاق دریافت خدمات کمیته امداد را ندارند باید از چرخه حمایتی این نهاد خارج شوند گفت: در بستن پرونده‌های مددجویان خصوصاً زنان سرپرست خانوار فقط خدا را در نظر بگیرید تا مبادا پرونده مددجویی خارج از عدالت بسته شود وزندگی‌اش دچار مشکل شود.
امیرآبادی اقدام کمیته امداد را برای ترک اعتیاد سرپرستانی که از خانواده جداشده‌اند تحسین کرد و گفت: رجوع و بازگشت دوباره آن‌ها به خانواده وزندگی کاری است که مورد رضایت خداوند است.
در ابتدای این دیدار اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن ارائه گزارشی از خدمات این نهاد در سال ۹۶ از برگزاری جشن توانمندسازی هزار و ۳۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در ۱۷ اسفند امسال خبر داد و گفت: این مددجویان در زمینه‌های اشتغال، آموزش و مسکن توانمند شده‌اند.
وی افزود: برای شب عید مددجویان تحت حمایت کمیته امداد قم ۲۴۰۰ سبد غذایی شامل روغن، ماکارانی، رب گوجه‌فرنگی و انواع حبوبات بسته‌بندی‌شده است که به همراه مانتو و لباس قبل از شروع سال جدید به آن‌ها تقدیم می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی