ضرورت مشارکت مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي

معاون اجتماعی فرماندهي انتظامي استان بر ضرورت مشارکت مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي تاکيد کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “احمد صادقی” در جلسه تعاملی با مدیران مجتمع های فرهنگی استان قم، با اشاره به اهميت امنيت براي ادامه حيات يک جامعه، اظهارداشت:نيروي انتظامي با به خطر […]

معاون اجتماعی فرماندهي انتظامي استان بر ضرورت مشارکت مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي تاکيد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “احمد صادقی” در جلسه تعاملی با مدیران مجتمع های فرهنگی استان قم، با اشاره به اهميت امنيت براي ادامه حيات يک جامعه، اظهارداشت:نيروي انتظامي با به خطر انداختن جان خود امنیت و آرامش را برای شهروندان به ارمغان مي آورد.

سرهنگ صادقی در ادامه به موفقيت هاي پليس قم در حوزه هاي مختلف مأموريتي اشاره و تاکيد کرد: امنيت پايدار پشتيبان و باعث گسترش ساير بخش هاي عمراني، فرهنگي جامعه است.

معاون اجتماعی فرماندهي انتظامي استان قم با اشاره به این که امنیت ارزش والایی دارد، تصريح کرد:پيشرفت کشور به امنيت وابسته بوده و اين مهم با مشارکت مردم حاصل مي شود.

سرهنگ صادقي سپس با بيان اين که تأسي به معنويت رکن اصلي در توليد امنيت است، جلب اعتماد عمومي، افزايش مشارکت مردمي، ارتقا سرمايه هاي اجتماعي، افزايش احساس امنيت، مسئوليت پذيري، پاسخگويي به مطالبات مردم، تقويت همبستگي ملي، همفکري با علما و صاحب نظران و انديشمندان و … را از جمله رويکردهاي اصلي برنامه هاي هفته ناجا در قم عنوان کرد.