شما اینجا هستید
حوزه » شهید خرسند یک امام جمعه موفق و خدمتگذار برای انقلاب بود

آیت الله فاضل لنکرانی شهید خرسند را یک امام جمعه موفق، انقلابی و خدمتگذار برای اسلام و مکتب اهل بیت علیهم السلام معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، پیرامون شهادت امام جمعه کازرون بیان داشت: من از این حادثه که برای برادر عزیزمان جناب حجت الاسلام والمسلمین شهید خرسند پیش آمد بسیار متاثرومنقلب شدم.
وی افزود: این شهید از سال های بسیار دور، بیش از ۲۵ سال پیش که من در حوزه علمیه تدریس کفایه داشتم در درس حضور پیدا می کرد یکی از فضلای بسیار خوب انقلابی، قوی، فهیم و اخلاقی در بحث ما بود از همانجا آشنایی ما با وی شروع شد و ارتباط داشتیم.
آیت الله فاضل لنکرانی بیان داشت: شهید خرسند یک امام جمعه موفق و یک روحانی خدمتگذار برای انقلاب و مکتب اهل بیت علیهم السلام بود شهادت این عزیز برای ما خسارت بزرگی شد.
وی افزود: امیدوارم مسؤلان مراقبت کنند که این افراد و گروه های معاند با اسلام و انقلاب که دنبال گرفتن سرمایه های اسلام و انقلاب هستند شناسایی شوند و بیشتر توجه کنند که این سرمایه ها به راحتی از دست ما نرود.
عضو جامعه مدرسین در پایان بیان داشت: من به مردم شریف، متدین و انقلابی کازرون تبریک و تسلیت عرض می کنم و نیز به خانواده محترم و فرزندانش تبریک و تسلیت عرض می کنم امیدوارم خداوند خون این شهید را منشأ آثار و برکات برای آن خطه از استان فارس و کشور و انقلاب قرار دهد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی