شما اینجا هستید
حوزه » شكوه انتخابات، معادلات و تعاملات جهانى را به سود ملت رقم می زند

عضو مجلس خبرگان رهبری از همه مردم ایران برای حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه سال جاری دعوت کرد و اظهار داشت: انتخابات بسترساز تحقق آیه شریفه قرآن “وامرهم شوری بینهم” است و پیداست که امور اجتماعی به حکم این آیه، محل مشورت باید قرار بگیرد و این مشورت و مجلس آن از طریق انتخابات تحقق می پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

شرکت در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی که در روز جمعه انجام می گیرد برگ زرین دیگری را بر سلسله  انتخابات ایجاد می کند، اهمیت  انتخابات  مجلس شورای اسلامی به دلیل داشتن ابعاد و جوانب زیر است:

یکم. انتخابات بسترساز تحقق آیه شریفه قرآن “وامرهم شوری بینهم” است و پیداست که امور اجتماعی به حکم این آیه، محل مشورت باید قرار بگیرد و این مشورت و مجلس آن از طریق انتخابات تحقق می پذیرد.

دوم:  انتخابات شاخص سرزنده بودن یک ملت است و ملت در فضای انقلاب اسلامی با حضور در انتخابات، خود را به جهانیان هر چه بهتر، بیشتر، برجسته تر و پررنگ تر نشان می دهد و شكوه انتخابات، معادلات و تعاملات جهانى را به نفع ملت رقم خواهد زد.

سوم: شرکت در انتخابات، لبیک گفتن به ندای مقام معظم رهبری است و بى نياز از گفتن است که این لبیک، اهمیت و اعتبار شرعی، ذاتی، مصلحتی و راهبردی کلان برای کشور دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی