هم‌زمان با میلاد امام حسن عسکری (ع):

سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد استان قم راه‌اندازی شد

مدیر برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات کمیته امداد استان قم از راه‌اندازی سامانه نظام پیشنهادات این نهاد خبر داد و خواستار ثبت نظرات سازنده هم‌استانی‌های عزیز در این سامانه شد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی قیداری، مدیر برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات کمیته امداد استان قم با بیان اینکه امروزه […]

مدیر برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات کمیته امداد استان قم از راه‌اندازی سامانه نظام پیشنهادات این نهاد خبر داد و خواستار ثبت نظرات سازنده هم‌استانی‌های عزیز در این سامانه شد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی قیداری، مدیر برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات کمیته امداد استان قم با بیان اینکه امروزه یکی از مناسب‌ترین و مفیدترین راهکارهای عملی برای رشد و توسعه خلاقیت و نوآوری در سازمان‌ها استفاده از پیشنهادات و نظرات کارکنان و ذی‌نفعان است گفت: کمیته امداد نیز به عنوان یک نهاد مردمی، حمایتی و خدمت‌رسان، همواره به دنبال استفاده از نقطه نظرات همه مردم عزیز ایران، بویژه کارکنان، خیران نیک اندیش و مددجویان برای ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات خود بوده است.
وی با بیان اینکه اثربخشی و بهبود جنبه‌های خدمت بی‌منت از طریق گسترش ایده‌های نو و کاربردی امکان‌پذیر است افزود: سامانه نظام پیشنهادات این نهاد مقدس و مردمی بدلیل اهمیت مشارکت عمومی و لزوم ارتقاء سیستم سنتی در فرآیند توسعه مشارکت همگانی در تصمیم‌سازی ها راه‌اندازی شده است.
قیداری، همسان‌سازی با خواسته‌ها و نیازهای امداد، ارتباط با دیگر سامانه‌های موجود همچون مدیریت دانش، ارزیابی عملکرد، اتوماسیون اداری سازمان را از قابلیت‌های این سامانه برشمرد و تصریح کرد: از همه‌ اقشار و طبقات اجتماعی مردم شریف قم انتظار داریم برای بهبود سطح کیفی و کمی خدمات این نهاد همچون گذشته ما را یاری کنند.
مدیر برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات کمیته امداد استان قم با معرفی نشانی اینترنتی pishnahadat.emdad.ir از مردم نیک‌اندیش استان قم خواست تا نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود را برای بهبود خدمات و توسعه مشارکت های مردمی در این سامانه ثبت نمایند.