شما اینجا هستید
اخبار استان قم » سارق زن به ۱۰ فقره سرقت دوچرخه در قم اعتراف کرد

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری یک سارق زن به اتهام ۱۰ فقره سرقت دوچرخه در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم، سرهنگ “مراد حسین جعفریان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت دوچرخه از داخل منازل آپارتمانی در استان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۳ قم قرار گرفت.

سرهنگ جعفریان گفت: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی یک نفر سارق زن را شناسایی و حین انجام سرقت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان اینکه متهمه اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارد، تصریح کرد: نامبرده طی تحقیقات پلیس از همدستی فردی دیگر در این رابطه خبر داد و اذعان داشت تاکنون ۱۰ فقره سرقت دوچرخه طی ۲ ماهه اخیر انجام داده است.

سرهنگ جعفریان با بیان اینکه تلاش برای دستگیری همدست وی در دستور کار مأموران این کلانتری قرار دارد، اضافه کرد: در نهایت متهمه به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان و سرانجام با قرار قانونی روانه زندان شد.

///////////////////////

سرقت از مغازه ها با تهدید سلاح سرد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از انهدام باند سارقان زورگیر در قم خبر داد و گفت: متهمان مغازه هایی را از قبل شناسایی و با استفاده از تاریکی هوا و تهدید مالک مغازه با سلاح سرد، برخی از اقلام موجود را سرقت می کردند.

سرهنگ “میکائیل قهرمان پور” در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پي وقوع ۵ فقره سرقت شبانه با تهدید سلاح سرد از مغازه ها، با توجه به حساسیت موضوع تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری متهمان در این رابطه تشکیل شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: این افراد با استفاده از تاریکی هوا و تهدید مالک مغازه با سلاح سرد، برخی از اقلام موجود را سرقت می کردند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی