رتبه نخست شرکت آب و فاضلاب استان در جشنواره شهید رجایی

شرکت آب و فاضلاب استان قم با کسب بالاترین امتیاز در ارزیابی‌های به عمل آمده برای چهارمین سال متوالی رتبه نخست جشنواره شهید رجایی را در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به خود اختصاص داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر سرمست استاندار قم […]

شرکت آب و فاضلاب استان قم با کسب بالاترین امتیاز در ارزیابی‌های به عمل آمده برای چهارمین سال متوالی رتبه نخست جشنواره شهید رجایی را در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، دکتر سرمست استاندار قم در جلسه راهبردي توسعه مديريت و جشنواره شهيد رجايي استان قم که با حضور جمعی از مدیران استان در سالن کرامت استانداری برگزار گردید، از دستگاه‌های برتر تقدیر به عمل آورد.

استاندار قم در این مراسم با اهدا لوح از دکتر علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تقدیر کرد؛ شرکت آب و فاضلاب در ارزیابی‌های به عمل آمده توانست بالاترین امتیاز را در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی و ادارات دولتی و غیردولتی به دست آورد.

استاندار قم در ادامه تاکید کرده است: جشنواره شهید رجایی در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکید دولت تدبیر و امید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری به صورت شفاف و کارآمد است.

سرمست با اشاره به تایید شورای راهبری توسعه مدیریت استان آورده است: شرکت آب و فاضلاب استان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ استان، حائز رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی گردیده است.

استاندار قم ضمن قدردانی و تشکر خود از مجموع مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آبفای استان، خاطرنشان کرده است: امید است با استعانت از درگاه الهی در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در مسیر خدمتگزاری به مردم و بهبود بالندگی سازمانی موفق و موید باشید.