رئيس پليس امنيت عمومي استان خبرداد:پلمب ۲ عطاري متخلف در قم

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم با اشاره به کشف داروهاي غير مجاز در قم از پلمب ۲ عطاری در این رابطه خبر داد . به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ ” پيام کاوياني ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پي كسب خبری مبني بر فروش قرص […]

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم با اشاره به کشف داروهاي غير مجاز در قم از پلمب ۲ عطاری در این رابطه خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ ” پيام کاوياني ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پي كسب خبری مبني بر فروش قرص و داروهاي غيرمجاز تحت پوشش ۲ واحد صنفي در سطح شهر، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومي استان قرار گرفت.

وي افزود : کارشناسان اداره نظارت بر اماکن عمومي پس از شناسايي محل و انجام تحقيقات و اطمينان از صحت خبر، با هماهنگي مقام قضائي در بازرسي از اين واحدها ۲ ليتر شربت متادون و ۳۵ قرص بي دو کشف و هر ۲ واحد صنفی پلمب شدند.

رئيس پليس امنيت عمومي استان قم تصريح کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگير و به همراه پرونده تشکيل شده برای انجام مراحل قانوني تحویل مرجع قضائي استان شدند.

سرهنگ کاویانی خاطر نشان کرد : پليس مصمم است با افرادي که در پوشش هاي مختلف اقدام به فروش داروهاي غيرمجاز و مواد افيوني مي کنند قاطعانه برخورد کند.