دیدار مسئولان شورای هیأت‌های مذهبی کشور با آیت‌الله شهرستانی

مسئولان شورای هیأت‌های مذهبی کشور با آیت‌الله شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کردند. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلین مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های دینی و حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات […]

مسئولان شورای هیأت‌های مذهبی کشور با آیت‌الله شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلین مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های دینی و حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم حضور داشتند، آیت‌الله محمدجواد شهرستانی ضمن بیان جلوه‌هایی از عنایت ویژه اهل بیت(ع) به علما و شیعیان بااخلاص، فعالیت هیأت‌های مذهبی را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.
وی خطاب به مسئولان شورای هیأت‌های مذهبی گفت: تک تک شما نزد اهل بیت عصمت و طهارت(ع) احترام خاصی دارید؛ به خودتان افتخار کنید که این توفیق نصیب شما شده که در مسیر اهل بیت(ع) فعالیت می‌کنید و برای رضایت آن بزرگواران قدم بر می‌دارید.
نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران تأکید کرد: در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که کمالات و استعدادهای زیادی وجود دارد؛ مهم این است که تشکل‌های دینی از این ظرفیت‌ها برای نشر معارف و اعتقادات دینی استفاده کنند.
وی بیان داشت: هیأت‌های مذهبی و همه کسانی که در مسیر خدمت به اربابان خودشان در دستگاه اهل بیت(ع) فعالیت می‌کنند، کاری کنند که مورد رضایت آن ذوات قدسی باشد.
در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های دینی به ارائه گزارشی از ظرفیت‌های شورای هیأت‌های مذهبی در کشور و فعالیت هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های اجتماعی پرداخت.