دومین نشست هم اندیشی به وقت اربعین برگزار می شود

در آستانه محرم ۱۴۰۰ دومین نشست هم اندیشی به وقت اربعین باحضور رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و جمعی از فعالان رسانه‌ای وفرهنگی کشور در قم برگزار می گردد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،  به سبب شیوع بیماری کرونا مدتها از حضور عاشقان و مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام […]

در آستانه محرم ۱۴۰۰ دومین نشست هم اندیشی به وقت اربعین باحضور رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و جمعی از فعالان رسانه‌ای وفرهنگی کشور در قم برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،  به سبب شیوع بیماری کرونا مدتها از حضور عاشقان و مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در کشورعراق گذشته و سال قبل نیز مراسم پیاده روی اربعین بدون حضور زائران ایرانی برگزارگردید.

از همین رو و به سبب  واکسیناسیون تدریجی گروه های مختلف وزمزمه هایی مبنی بر امکان حضور مجدد کاروان های زیارتی در عراق و شرکت زائران ایرانی در رویداد بزرگ پیاده روی اربعین آتی، جمعی از فعالان فرهنگی رسانه ای در شهر مقدسقم گرد هم می آیند.

گفتنی است دومین جلسه از این سلسله  نشست ها به منظور بروز رسانی بایسته‌های فرهنگی،رسانه‌ای منطبق بر تحولات سیاسی، اجتماعی، با حضور برخی از مستند سازان و عکاسان اربعینی کشور در حضور حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در شهر مقدس قم  برگزار خواهد شد/پایان پیام