شما اینجا هستید
اخبار استان قم » دستگیری سارق  ۵۰۰ کیلوگرم میل گرد پروژه پل مرجعیت در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری سارق پروژه پل مرجعیت و سرقت ۵۰۰ کیلوگرم میل گرد در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ ” مراد حسین جعفریان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت مقادیر زیادی میل گرد در پروژه پل مرجعیت استان، موجب شد تا موضوع در دستور کار ماموران قرار گیرد.

وی افزود: ماموران “کلانتری ۲۲ شهرک پردیسان قم” حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی خود یک دستگاه خودرو سواری وانت را که در مسیر بلوار به حالت خلاف جهت پارک و پلاک آن نیز مخدوش “گل آلود” بوده را مشاهده و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ جعفریان ادامه داد: ماموران یک نفر را در حال انتقال تعداد زیادی میل گرد به داخل خودرو مشاهده که بلافاصله سارق پس از رویت ماموران اقدام به فرار کرد.

وی اضافه کرد: با انجام یکسری اقدامات پلیسی، سارق مذکور که اعتیاد به مواد مخدر نیز داشته شناسایی و مقدار ۵۰۰ کیلوگرم میل گرد از وی کشف شد.

سرهنگ جعفریان بیان داشت: متهم در بازجویی به عمل آمده به ۵ فقره سرقت اعتراف کرد که پرونده تشکیل و به همراه متهم برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی استان معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم تاکید کرد: شناسایی و دستگیری سایر همدستان متهم همچنان در دستور کار ماموران قرار دارد.

////////////////////////////

حضور فرمانده انتظامی استان قم در سامانه ۱۹۷

سردار” عبدالرضا آقاخانی” فرمانده انتظامی استان قم، روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاري در دفتر نظارت همگاني (۱۹۷) پاسخگوي مشكلات مردم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، در راستاي پاسخگويي مسئولان انتظامي استان در خصوص مسائل و مشکلات انتظامي ،ترافيکي و غيره شهروندان، فرمانده انتظامي استان روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، از ساعت ۹ صبح در دفتر نظارت همگاني ۱۹۷ حضور خواهد يافت.

گفتنی است، همشهريان مي توانند هر گونه انتقاد، شكايت، پيشنهاد و يا تقدير و تشكر از كاركنان نيروي انتظامي را با سامانه ۱۹۷ در ميان گذاشته و در صورت تمايل براي ديدار حضوري با سردار آقاخانی، در تاريخ مذكور به دفتر نظارت همگاني (۱۹۷) مستقر در ساختمان معاونت اجتماعي واقع در خيابان امام خميني (ره) – جنب کلانتري ۱۷ شهيد بهشتي مراجعه کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی