دستگیری سارقان جلو بانکی با ۴۰ فقره سرقت در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان جلو بانکی با ۴۰ فقره سرقت در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپایگاه خبری پلیس،  سرهنگ ” احمد کرمی” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت وجوه نقد به روش جلو بانکی توسط سارقان ناشناس، موضوع […]

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان جلو بانکی با ۴۰ فقره سرقت در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپایگاه خبری پلیس،  سرهنگ ” احمد کرمی” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت وجوه نقد به روش جلو بانکی توسط سارقان ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یکسری تحقیقات و اقدامات پلیسی و اعزام گشت های محسوس و غیرمحسوس به یک دستگاه خودرو پژو پارس در اطراف یکی از بانک های سطح شهر مشکوک شدند که در بررسی و استعلامی که صورت گرفت مشخص شد پلاک اعلامی خودرو، سرقتی است.

سرهنگ کرمی ادامه داد: سرنشینان خودروی مذکور با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که طی تعقیب و گریز نهایتاً ماموران موفق شدند خودرو را متوقف و دو نفر متهم را نیز دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و با بکارگیری یکسری تحقیقات پلیسی و ارائه مدارک و مستندات مربوطه، سارقان چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به ۴۰ فقره سابقه سرقت جلو بانکی و سه فقره سرقت پلاک اعتراف کردند.

سرهنگ کرمی بیان داشت: در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.