دستگيري سارقان مغازه انگشتر سازی وکشف اموال مسروقه قیمتی

جانشین فرمانده انتظامی استان قم ازدستگيري سارقان مغازه انگشتر سازی وکشف اموال مسروقه قیمتی در قم خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سردار”بهادر اسماعیلی” با اعلام این خبر اظهارداشت:درپي سرقت از مغازه انگشترسازي و اشياء زينتي و سرقت تعداد زيادي انگشتر هاي نقره قيمتي، سنگ هاي تزييني و بدليجات،موضوع در دستور کار تيم […]

جانشین فرمانده انتظامی استان قم ازدستگيري سارقان مغازه انگشتر سازی وکشف اموال مسروقه قیمتی در قم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سردار”بهادر اسماعیلی” با اعلام این خبر اظهارداشت:درپي سرقت از مغازه انگشترسازي و اشياء زينتي و سرقت تعداد زيادي انگشتر هاي نقره قيمتي، سنگ هاي تزييني و بدليجات،موضوع در دستور کار تيم ويژه اي از کارآگاهان وکارشناسان پايگاه دوم پليس آگاهي استان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با معاینه محل سرقت و بررسي صحنه جرم به سرنخ های مهمی دست یافتند که در نهایت ۳ نفر متهم شناسايي و دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت:در تحقیقات تکمیلی از متهم ردیف اول،صریحا به بزه انتسابی اعتراف کرد و در بازرسی از مخفیگاه وی ۵۰۶ عدد انگشتر و سنگ تزئینی با ارزش کشف شد.
وی افزود:برابر نظر کارشناسان، ارزش اموال مکشوفه بیش از۲ میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار اسماعیلی خاطرنشان کرد:متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی استان معرفی که با صدورقرارقانوني مناسب روانه زندان شدند.