درخشش مجری توانای قمی در عرصه بازیگری

علیرضا نعمت الهی مجری صدا و سیما که امسال عنوان گوینده برتر صداوسیمارا به خود اختصاص داد،هم اکنون در عرصه بازیگری نیز درحال درخشش وترقی است. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،علیرضا نعمت الهی مجری صدا و سیما که چند سالیست به جرگه بازیگری پیوسته بعد از چند حضور موفق در این عرصه در […]

علیرضا نعمت الهی مجری صدا و سیما که امسال عنوان گوینده برتر صداوسیمارا به خود اختصاص داد،هم اکنون در عرصه بازیگری نیز درحال درخشش وترقی است.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،علیرضا نعمت الهی مجری صدا و سیما که چند سالیست به جرگه بازیگری پیوسته بعد از چند حضور موفق در این عرصه در سریالهای کیمیا و برادربه کارگردانی جواد افشار و نیز سریال پرستاران به کارگردانی علیرضا افخمی این روزها مورد اقبال کارگردانان دیگری قرار گرفته به گونه ای که در شش ماهه آخر امسال در ۴ سریال دیگر ایفای نقش میکند که این یک رکورد برای یک هنرمند قمی محسوب میشود.
وی که به تازگی عنوان گوینده برتر کشور را در جشنواره تولیدات بین المللی و انتخابات صدا و سیمای کشور کسب کرده که برگ زرین دیگری بر افتخارات اوست از دوشنبه هفته آینده با سریال نوار زرد به کارگردانی پوریا آذربایجانی در کنار امیر آقایی بازیگر مطرح سینما در دو اپیزود نقش آفرینی میکند.
همچنین از دهه سوم محرم (۲۰ محرم) با سریال هاتف به کارگردانی داریوش یاری با نام آقای فتاحی بعنوان یکی از بازیگران پر نقش بعنوان مکمل مرد حضور دارد این سریال در ده قسمت از شبکه یک پخش خواهد شد و علیرضا نعمت الهی در کنار بازیگرانی چون حمید گودرزی و زیبا بروفه و شهرام قایدی و نیز محمد حاتمی به هنرنمایی میپردازد ودر هر قسمت حضوری پر رنگ دارد.
او همچنین این روزها در سریال ( آنام )جواد افشار در حال بازیست که از اواخر آذر امسال پخش خواهد شد.
سریال دیگری که وی در آن بازی داشته سریاله آرماندو به کارگردانی احسان عبدی میباشد از مهمترین ساخته های احسان عبدی فیلم تیک آف میباشد.
علیرضا نعمت الهی در این سریال که تم فانتزی دارد بعنوان مکمل حمید آذرنگ بازیگر مشهور تاتر و سینما بعنوان دکتر جراح با داستانی جالب با بازی خاصی ایفای نقش میکند.
این سریال از شبکه ۳ سیما و در عید نوروزمیهمان خانه های شماست.
برای این مجری و بازیگر توانمنداز صمیم دل آرزوی موفقیت مینماییم