داروسازی باریج اسانس شجاعانه جنگید اما بازی را واگذار کرد

در مقابل قهرمان۲ دوره لیگ برتر والیبال زنان؛داروسازی باریج اسانس شجاعانه جنگید اما بازی را واگذار کرد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی باشگاه باریج اسانس کاشان ، در هفته سوم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فاطمه شعبان خمسه در خانه والیبال تهران به […]

در مقابل قهرمان۲ دوره لیگ برتر والیبال زنان؛داروسازی باریج اسانس شجاعانه جنگید اما بازی را واگذار کرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی باشگاه باریج اسانس کاشان ، در هفته سوم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فاطمه شعبان خمسه در خانه والیبال تهران به مصاف سایپا رفت.
تیم میزبان در ست اول بازی را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود خود به پایان رساند اما در ست دوم تیم باریج اسانس با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ بر سایپا غلبه کرد.
شاگردان خمسه در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ تیم سایپا را مغلوب خود کردند اما در ست چهارم با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ بازی را به میزبان واگذار کردند.
در شرایطی که هیچ یک از دو تیم قصد عقب نشینی نداشتند در نهایت این تیم سایپا بود که ۱۵ بر ۱۳ و با نتیجه نهایی ۳ بر ۲ بازی را به سود خود به پایان رساند.
این دیدار را ماندانا مطیعی‌حقیقی و هدیه صابری داوری کردند و منیژه صادقی و اکرم ابن‌یمین به عنوان ناظر داور و ناظر فنی قضاوت و نظارت بر این بازی را برعهده داشتند.
این تیم بازی قبلی خود مقابل جوانان زرتشت یزد را با نتیجه سه بر صفر با پیروزی پشت سر گذاشت.
در فصل جاری لیگ برتر والیبال زنان ۱۰ تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.