شما اینجا هستید
اخبار استان قم » خط ملی اعتیاد همه روزه ازساعت ۸صبح تا۸شب درخدمت همشهریان

خط ملی اعتیاد با هدف کمک به پیشگیری ،درمان و کاهش آسیب های ناشی از معضل اعتیاد با شماره۰۹۶۲۸ بصورت ۲۴ساعته در خدمت همشهریان محترم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،محمد علیمرادی سرپرست معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد:
سازمان بهزیستی کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر با مشارکت هم خط ملی اعتیاد را با شماره ۰۹۶۲۸ و با هدف کمک به پیشگیری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد راه اندازی کرده اند و در حال خدمت در این حوزه می باشد.

علیمرادی افزود : خط ملی اعتیاد ارائه دهنده مشاوره تلفنی به عموم مردم خصوصا خانواده‌های دارای عضو معتاد می باشد و این خانواده ها برای شناخت رفتار صحیح با فرد دارای اعتیاد یا آشنایی با اثرات مخرب مواد اعتیاد آور ناشناخته می توانند از خدمات مشاوره ای این خط استفاده کنند.

سرپرست معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی قم خاطر نشان کرد علاوه بر این ، افرادی که قصد ترک اعتیاد دارند می‌توانند برای آشنایی با شیوه ها و فرآیند درمان و شناخت مراکز معتبر درمان اعتیاد اعم از مراکز اقامتی یا مراکز درمان سرپایی استان با خط ملی اعتیاد تماس بگیرند و از راهنمایی‌های مشاوران و بانک اطلاعاتی این مجموعه بهره ببرند.
لازم به ذکر است در حال حاضر ده کمپ یا مرکز اقامتی درمان معتادین،۴مرکز کاهش آسیب و ۱۷ مرکز درمان سرپایی اعتیاد بامجوز بهزیستی استان قم به ارائه‌ی خدمات به معتادین مشغول هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی