شما اینجا هستید
بین الملل » جروزالم‌پست: ایران توسط «نُجَباء» انتقام «T4» را از اسرائیل می‌گیرد

روزنامه اسرائیلی در بررسی گزینه‌های جمهوری اسلامی برای انتقام‌گیری از حمله اخیر رژیم صهیونیستی، اقدام مقاومت اسلامی نُجَباء در پاسخگوئی به این تجاوز را محتمل ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،روزنامه صهیونیستی “جروزالم‌پست” طی گزارشی به بررسی گزینه‌های احتمالی جمهوری اسلامی ایران برای انتقام‌گیری از حمله اخیر اسرائیل به پایگاه هوایی تی‌فور (T4) در سوریه پرداخت.
این منبع اسرائیلی در وهله نخست این گمانه را محتمل‌تر دانسته است که ایران به‌طور مستقیم توسط نیروهای سپاه پاسداران یا غیرمستقیم مقابله به مثل نماید.
جروزالم‌پست در ادامه با اشاره به اینکه شاید تهران بنا بر مصالحی نخواهد رأسا دست‌به‌کار شود یا ترجیح دهد نیروهای حزب‌الله لبنان را وارد عمل نکند، افزوده است: گزینه دیگر ایران برای پاسخگوئی، استفاده از گروه‌های شیعی تحت حمایت سپاه قدس است؛ مثلا مقاومت اسلامی نُجَباء که در جنگ داخلی سوریه نیز حضور فعال داشته است.
منبع صهیونیستی ضمن یادآوری اعلام چندماه قبل مقاومت اسلامی نُجَباء مبنی بر تشکیل تیپ آزادسازی جولان، خاطرنشان کرد: ارتفاعات جولان برای دولت یهودی [صهیونیستی] از اهمیتی استراتژیک برخوردار است و تل‌اویو بارها به ایران و شبه‌نظامیان تحت حمایت سپاه پاسداران هشدار داده که از تلاش برای محاصره آن بر حذر باشند.
روزنامه جروزالم‌پست در توضیح این گمانه که ایران با کمک گروه‌های مقاومت نظیر نُجَباء در صدد انتقام‌گیری از رژیم صهیونیستی است، نوشت: بعید نیست ایران برای این هدف، پهپادهای پیشرفته و موشک‌های سنگین از قبیل “فاتح ۱۱۰” را در اختیار شبه‌نظامیان شیعه قرار دهد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی