تیم والیبال بانوان باریج اسانس بر جوانان زرتشتی یزد پیروز شد

در هفته دوم لیگ برتر والیبال زنان؛تیم والیبال بانوان باریج اسانس بر جوانان زرتشتی یزد پیروز شد. به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی باشگاه باریج اسانس کاشان ، در هفته دوم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فرزانه شعبان خمسه در دومین دیدار خود به […]

در هفته دوم لیگ برتر والیبال زنان؛تیم والیبال بانوان باریج اسانس بر جوانان زرتشتی یزد پیروز شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،به نقل از روابط عمومی باشگاه باریج اسانس کاشان ، در هفته دوم بازی لیگ برتر والیبال زنان تیم والیبال باریج اسانس کاشان به سرمربی‌گری فرزانه شعبان خمسه در دومین دیدار خود به مصاف تیم جوانان زرتشت یزد رفت.
شاگردان خمسه در ست اول بازی را با نتیجه ۲۵ بر ۱۱ به سود خود پایان دادند و در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ بر تیم حریف غلبه کردند
تیم والیبال زنان باریج اسانس کاشان در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ نتیجه را به نفع خود به پایان برد و در مجموع با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید.
زینب حقی و رقیه مصطفوی، شهناز برادران مهاجر و سهیلا محمدعلیزاده، به عنوان داور اول و داور دوم، ناظر داور و ناظر فنی، همچنین زهرا گلابیان به عنوان ناظر ویژه قضاوت و نظارت بر این دیدار را برعهده داشتند.
این تیم بازی قبلی خود مقابل پیکان تهران را با نتیجه ۳ بر ۱ با پیروزی پشت سر گذاشت و امشب نیز در سالن ۷ مهر کاشان بازی خود را به پایان رساند.